Nosaukums
Tradīcijas pārkāpums (parkapums)
Laika limits
0.30s
Atmiņas limits
16.0 MB
Grūtība
72%

Definīcija

Gudrinieku ciema vidusskolas skolēni ir ne tikai ļoti gudri, bet arī ļoti uzticīgi, ja runa ir par meiteņu un puišu attiecībām. Katrs puisis, kuram ir draudzene, un katra meitene, kurai ir draugs, savai otrajai pusītei piezvana vismaz reizi dienā. Pie tam ciemā tiek ievērota sena tradīcija - nekad nezvanīt cilvēkam, kas ir attiecībās ar kādu citu, un, esot attiecībās, nekad nezvanīt nevienam citam, izņemot savu otro pusīti.

Tomēr klīst baumas, ka vakar kāds ir pārkāpis tradīciju un veicis zvanu kādam, kas nav viņa otrā pusīte. Daži bažījas, ka tieši viņa otrā pusīte ir vaininieks. Vietējais mobilo sakaru operators ir atsūtījis visu attiecībās esošo personu vakardienas tālruņu sarunu sarakstu. Nosaki, vai pārkāpums ir noticis un kurš ir zvanītājs, ja pārkāpums ir noticis.


Ievaddatu raksturojums

Pirmajā ievaddatu rindā ir dots viens vesels pozitīvs skaitlis N (2 <= N <= 10^5) - tālruņu sarunu skaits. Nākamajās N rindās katrā ir doti divi ar atstarpi atdalīti vārdi - vispirms zvanītāja vārds un pēc tam zvana saņēmēja vārds. Neviens vārds nav garāks par 10 simboliem.


Izvaddatu raksturojums

Izvaddatu pirmajā rindā izvadīt vienu vārdu "ir" vai "nav", atkarībā no tā, vai pārkāpums ir noticis. Ja pārkāpums ir noticis, otrajā izvaddatu rindā izvadīt pārkāpēja vārdu.


Piezīmes

Apakšuzdevumu grupas:

* Katrs pāris ir sazvanījies tieši 2 reizes.
* Pārkāpējs zvanīja personai, kas nav attiecībās.
* Pārkāpējs ir persona, kas nav attiecībās.
* Bez ierobežojumiem.


Paraugdati

Stdin
2
Varis Maija
Maija Varis
Stdout
nav

Stdin
3
Varis Maija
Maija Varis
Paija Varis
Stdout
ir
Paija

Uzdevums tiek aizsargāts ar autortiesībām un tā kopēšana vai neatļauta izmantošana ir aizliegta.