Par mums

Sporta programmēšana (Competitive programming) ir sacensība, kuras laikā cilvēki iesūta programmātisku risinājumu dažādas sarežģītības matemātiskiem uzdevumiem.

Kad projekts tika plānots, Latvijā bija maz materiālu par sporta programmēšanu un vienīgā iespēja pildīt sporta programmēšanas uzdevumus bija Olimps vietnē. Tādēļ bariņš aktīvu jauniešu, izmantojot savus programmēšanas talantus, izvēlējās vakaros veidot jaunu, glītu, responsīvu (uz telefoniem skatāmu) sistēmu ar iespēju pildīt uzdevumus, piedalīties sacensībās un lasīt teoriju par sporta programmēšanu.

Projektu veidoja dažu entuziastu grupa apvienojot sporta programmēšanas pieredzi no saviem mācību gadiem un apmācot citus.

Jānis Gruzis Izstrādāja mājaslapu un vadīja projekta izstrādi, plānošanu. Veidoja teorētisko materiālu bakalaura darba ietvarā un strādāja pie lapas satura veidošanas.
Mārtiņš Frolovs Piedalījās projekta plānošanā un testēšanā. Ieguldīja darbu sarežģītākajās teorijas tēmās un uzdevumu pārbaudē, iespējošanā.
Kaspars Realizēja projekta bootstrap responsīvo tēmu no fotošopa uz HTML, CSS, JS. Piedalījās ideju ģenerēšanā un sistēmas pilnveidošanā uzlabojot projekta programmatūru.

Liels paldies arī citiem par idejām un materiāliem projekta izveidošanai.

Mārtiņš Opmanis   Paldies par LIO uzdevumiem un idejām projekta pilnveidošanai.
Guntis Arnicāns Paldies par bakalaura darba vadīšanu, ar kuru sākās ideja par projekta izveidi un kura ietvarā tika apkopota sporta programmēšanas teorija. 
Jevgēnijs Vihrovs Paldies par labojumiem teorijā un jaunizveidotajām teorijas sadaļām, kā arī par ieguldījumu projekta attīstīšanā.
Matīss Lulle Paldies par ieguldīto darbu palīdzot izstrādāt dažas projekta daļas.
Normunds Svētiņš Paldies par palīdzību nepilnību atklāšanā un satura gramatikas labošanā.
Deins Egle Paldies par uzdevumu izveidi un testu veidošanu, kā arī uzdevumu iespējošanu.
Edgars Joja Paldies par uzdevumu izveidi un testu veidošanu, kā arī uzdevumu iespējošanu.

Vēlos piebilst, ka sistēma (kā jau visi projekti pasaulē) vienmēr ir tapšanas un augšanas stadijā. Tā kā mēs šo projektu veicam negūstot nekādu peļņu un pat ieguldot savus materiālus, tad lūdzam pieklājīgi ziņot par nepilnībām, idejām un trūkumiem sistēmā, kuru novēršanas periods droši vien būs proporcionāls tam, cik ļoti problēma ietekmē sistēmas pamata funkcionalitāti. Gadījumā, ja sistēmā pamaniet drošības caurumu, ieteicams būtu ziņot par to sistēmas izstrādātājiem.

Ja vēlaties sazināties ar mums, rakstiet Jānim Gruzim: jgruzis[at]gmail.com